ПоддержатьУкраїнська

І знову порушення, і знову псевдоактивісти: «бій» за Осокорки триває

StopCor
StopCor

StopCor

І знову порушення, і знову псевдоактивісти: «бій» за Осокорки триває

Чергове заворушення на будмайданчику.  На сторінці у мережі Фейсбук інвестори виклали відео, на якому видно, що активісти від громадської організації «Екопарк Осокорки» намагалися знести паркани та хотіли завадити будівництву житлового комплексу «Патріотика на озерах», законність якого ще тиждень тому визнали в суді.

Зазначимо, що мер Києва Віталій Кличко напередодні закликав обидві сторони втриматися від силових дій та вирішувати конфлікт у мирний спосіб. А окремо зазначив, що ця територія визнана пріоритетною у плані забудови столиці. Зі свого боку інвестори записали відеозвернення до міської влади та керівництва країни з проханням якнайшвидше вплинути на ситуацію. 

І знову порушення, і знову псевдоактивісти: «бій» за Осокорки триває

Цього тижня кияни, стурбовані проблемою скандальних столичних забудов, зустрілись, аби обговорити: яким чином свавілля у будівництві можна унеможливити та зупинити. Під час дискусії згадали й про будівництво на Осокорках. Нагадаємо, невдовзі навколо озера Небреж планується з допомогою залучених Банком «АРКАДА» від інвесторів коштів зведення нового житлового масиву. Та попри те, що суд визнав його законним – будівництво і досі не розпочалося.

«В активістів «Екопарку» свої інтереси, при тому особисті фінансові. Якби вони переслідували закон – я думаю, що вони б сіли за стіл переговорів і сказали, чого вони насправді хочуть», – коментує голова ГО «Патріотика на озерах» Денис Шинкаренко.

«Знаєте, в чому дивина, коли шахраї будують, то активісти до них не ходять… Чомусь ідуть до тих забудовників, в яких більш-менш нормальний пакет документів, ось що тривожить», – додає громадський активіст Костянтин Салій.

Переглядайте репортаж з місця подій: 

https://www.youtube.com/watch?v=L7dhRSicCzU

Другие новости