ПоддержатьУкраїнська

Із початку року правоохоронці викрили понад 200 фактів торгівлі людьми

StopCor
StopCor

StopCor

Із початку року правоохоронці викрили понад 200 фактів торгівлі людьми

Про це сказав заступник начальника управління Департаменту міграційної поліції Національної поліції України Юрій Ганущак на пресбрифінгу в Укрінформі “До Європейського дня боротьби з торгівлею людьми”.

“Якщо коротко щодо статистики, то поліцією за останніх 9 місяців викрито більше 200 фактів торгівлі людьми. До кримінальної відповідальності притягуються понад 70 трафікерів, і вже 130 кримінальних проваджень відносно трафікерів були передані до суду з обвинувальними актами”, - розповів Ганущак.

Також він поінформував, що з початку року підрозділами міграційної поліції припинено діяльність 24 злочинних угруповань, які діяли в сфері торгівлі людьми та експлуатації людей.

“Більша частина цих угруповань дійсно спеціалізувалася на сексуальній експлуатації молодих жінок”, - уточнив Ганущак.

За його словами, якщо раніше перевага трафікерів надавалася сексуальній експлуатації жертв торгівлі людьми, то сьогодні це втягнення в злочинну діяльність українців, зокрема, використання їх в наркотрафіку, а також втягнення в злочинну діяльність шляхом перевезення контрабанди, нелегальних мігрантів у країни Європейського Союзу.

18 жовтня відзначається Європейський день боротьби з торгівлею людьми, започаткований Європарламентом у 2007 році. Щороку сотні тисяч чоловіків, жінок і дітей потрапляють до рук торговців людьми як у себе вдома, так і за кордоном.

Джерело: Укрінформ

Другие новости