ПоддержатьУкраїнська

Карантин по-багатому: Тимошенко перечікувала пандемію у п'ятизірковому готелі на Львівщині - розслідування

StopCor
StopCor

StopCor

Карантин по-багатому: Тимошенко перечікувала пандемію у п'ятизірковому готелі на Львівщині - розслідування

Лідерка "Батьківщини" Юлія Тимошенко не з'явилася на позачергове засідання Верховної Ради 7 травня. У цей час вона відпочивала в п'ятизірковому спа-готелі на Львівщині.

Журналістам вдалося сфотографувати її поблизу Edem Resort Medical&Spa. Тимошенко була з однопартійцем Сергієм Власенком та власником готелю Ігорем Кривецьким. Останній - один із головних донорів "Батьківщини", йдеться у розслідуванні "Схеми: корупція в деталях".

Спа-готель не припиняв роботу на час карантину. Там пояснюють, що працював не весь готель, а тільки медичний центр, який має відповідну ліцензію. Щоправда, заступник голови Львівської облдержадміністрації Тарас Грень наголошує, що така ліцензія не звільняє від карантинних обмежень.

https://www.youtube.com/watch?v=UL7qa642yFQ

"Під час зйомок роботу журналістів блокували охоронці закладу. Вимагали документи та пояснення від журналістів. Хоча вони перебували у публічному місці - у селі, поруч з готелем, і на полі, неподалік комплексу", - йдеться в розслідуванні.

Тимошенко відмовилася коментувати ситуацію. Водночас нардеп Власенко наголосив, що знаходиться в готелі за власний кошт. Оскільки це медичний центр, то мав на це право під час карантину.

Джерело: Gazeta.ua

Другие новости