ПоддержатьУкраїнська

Кернес отримав негативний результат на COVID-19

StopCor
StopCor

StopCor

Кернес отримав негативний результат на COVID-19

Мер Харкова Геннадій Кернес отримав негативний тест на наявність коронавірусу COVID-19. Про це розповів друг міського голови бізнесмен Павло Фукс у своєму Telegram-каналі.

 Фото: 057.ua

Відомо, що більше двох тижнів тому Геннадій Кернес здав позитивний тест на наявність коронавірусу COVID-19. На тлі захворювання у нього розвинулося двостороннє запалення легенів і його госпіталізували в терміновому порядку в німецьку клініку "Шаріте".

За інформацією ЗМІ Геннадій Кернес довгий час перебував у важкому стані, проте нещодавно його вдалося стабілізувати. Тепер же його приятель бізнесмен Павло Фукс повідомив, що у міського голови негативний тест на коронавірус.

"Новини хороші. Сьогодні він отримав негативний тест на Covid-19. Сподіваємося, що через тиждень Геннадій Адольфович передасть Всім привіт", - пише Фукс, передає "Znaj.ua".

Як повідомляв "СтопКор" раніше, експрезидента України та чинного нардепа Петра Порошенка через коронавірус і двостороннє запалення легень шпиталізували до однієї із київських лікарень.

Другие новости