ПоддержатьУкраїнська

Київський метрополітен повністю відмовиться від жетонів

StopCor
StopCor

StopCor

Київський метрополітен повністю відмовиться від жетонів

Кияни та гості української столиці не будуть використовувати жетони для здійснення поїздки у метро. Стало відомо, коли метрополітен остаточно відмовиться від жетонів.

Новину передає "Преса України".

У новому інтерв’ю перший заступник голови Київської держадміністрації Микола Поворозник розповів, що обіцяні у 2016 році зміни у київському метрополітені все ж відбудуться. Йдеться про повну відмову від жетонів та перехід на єдиний електронний квиток. За словами Поворозника, зміни відбудуться вже цієї осені.

"Зараз йде процес введення електронного квитка. Питання в тому, щоб не робити подвійну роботу в частині QR-коду. Думаю, що ми будемо говорити про відхід від жетона, коли запрацює єдиний електронний квиток, повний старт якого запланований на цю осінь", – розповів він.

Як відомо, у минулому році столична влада була готова вивести жетони з обороту, однак відповідного кроку зроблено так і не було. Причина цього – великий пасажиропотік. Так, люди продовжували користуватися жетонами для поїздок у метро.

Нагадаємо, відмова від жетонів у метрополітені передбачає встановлення спецтурнікетів, з допомогою яких оплату за проїзд можна здійснити будь-якою безконтактною банківською карткою. До слова, на деяких станціях метро такі турнікети вже встановлені.

Другие новости