ПоддержатьУкраїнська

Кияни кварцюють пальта і закликають Кличка подбати про транспорт на Лівий берег

StopCor
StopCor

StopCor

Кияни кварцюють пальта і закликають Кличка подбати про транспорт на Лівий берег

Рішення уряду закрити на карантин усі підземки країни викликало суперечки. До прикладу, столичним метрополітеном щодня користуються понад півтора мільйона пасажирів. Як комунальники проводять дезінфекцію станцій та коли планують відновити роботу підземних транспортних артерій міста – з’ясовували журналісти «СтопКору».

https://www.facebook.com/watch/?v=233487827692543

17 березня у столичному метрополітені, попри небезпеку зараження, все ще було досить людно. Хоча пасажирів все ж значно менше, ніж зазвичай. Проте на станціях – жодного оголошення про закриття.

Найбільш відвідувана станція – Майдан Незалежності. Тут комунальники роблять вологе прибирання підлоги із додаванням дезінфекційних засобів. Чотири рази на день також протирають поручні, ручки – усе, до чого торкаються пасажири. Станцію також двічі на добу миють спецмашиною.

Самі кияни не на жарт стурбовані сполученням районів столиці, адже варіантів швидко дістатися з Правого на Лівий берег, окрім підземки, майже немає. Тож сподіваються, що столична влада подбає про «альтернативний транспорт».

 Столичні мешканці намагаються хоч якось убезпечитись від зараження

Приблизно кожен десятий пасажир – у масці. Наприклад, пан Юрій купив набір масок завчасно, заплативши 80 грн за 200 штук. Деякі столичні жителі розповідають, що тримають свій верхній одяг під кварцовою лампою після перебування в людних місцях.

Згідно з постановою Кабміну, метрополітен припинив свою роботу з 23:00 17 березня до 3 квітня.

Другие новости