ПоддержатьУкраїнська

Киянка, яка вижила в страшній ДТП, поділилася спогадами про криваву трагедію на Сумській

StopCor
StopCor

StopCor

Киянка, яка вижила в страшній ДТП, поділилася спогадами про криваву трагедію на Сумській

Оксана Нестеренко – одна з тих, хто вижив в страшній ДТП в Харкові біля будинку по вулиці Сумській. У дівчини безліч травм, вона з Києва, але до столиці постраждалу транспортувати поки не можна.

Оксана Нестеренко розповіла "Фактам", що приїхала до Харкова на семінар, і якби після закінчення заходу відразу ж відправилася до Києва, то з нею нічого б не сталося, передає "Діалог.UA".

Дівчина вирішила погуляти по місту, разом з нею була і постраждала в ДТП вагітна Жанна Власенко, Оксана зупинилася на квартирі у своєї подруги.

Постраждала киянка згадує момент катастрофи і каже, що коли прийшла до тями, навіть не зрозуміла, чому вона знаходиться в Харкові, а не Києві.

"Якби я після завершення семінару відразу поїхала до Києва, нічого цього з нами не сталося б. Але мені захотілося залишитися, погуляти по Харкову...", – згадує дівчина. Вона пам'ятає зелене світло світлофора, потім зебру, а потім –провал в пам'яті.

Киянка прийшла до тями вже в лікарні, коли їй зашивали голову і накладали лангет. Дівчина злякано питала у лікарів, де вона і чому опинилася тут. Оксана отримала черепно-мозкову травму, до Києва їй поки не можна їхати. Ще у постраждалої в ДТП залишилися осколки в колінному суглобі, є подряпини на обличчі і синці.

Оксана каже, в порівнянні з тим що довелося пережити її вагітній подрузі і що їй ще належить, вона виявилася в набагато кращому, якщо можна так сказати, положенні.

Нагадаємо, вагітна жінка все ще знаходиться в комі, лікарі поки не будуть виводити майбутню маму з медикаментозного сну, її стан ще турбує медиків. Але з дитиною дівчини все в порядку.

Також додамо, що 20-річна Олена Зайцева, іномарка якої збила людей, визнала, що її авто є вбивцею.

Другие новости