ПоддержатьУкраїнська

Колега судді Вовка Качур викрав дитину? Під Окружним адмінсудом — безстроковий протест

StopCor
StopCor

StopCor

Колега судді Вовка Качур викрав дитину? Під Окружним адмінсудом — безстроковий протест

Скандальні рішення, викрадення дитини і мільйонні статки. Під Окружним адміністративним судом Києва почали безстрокову акцію протесту через суддю Ігоря Качура. Він приховав від держави маєток на 1000 квадратів під Києвом. Вартість будинку — щонайменше 1 мільйон доларів. Окрім приховування майна, суддя підмовляє колег і підробляє рішення судів. Так, він фактично викрав власну дочку після розлучення із її матір’ю.

 Під Окружним адмінсудом протест через суддю Качура. Фото: СтопКор.

«Качур ховає корупційні статки і оббирає державу. Суддя зробив заручником власну дитину. Викрав 4-річну дочку і обмежив її спілкування з матір’ю! Так, після розлучення суддя Качур поділив з ексдружиною дітей, змінивши за допомогою колег-суддів

рішення суду. Суди служать закону чи Качуру? Ми вимагаємо звіту перед громадськістю та відповідальності за корупцію судді-брехуна Качура», — зазначили учасники акції.

 Cуддю підозрюють у незаконному збагаченні, корупції і викраденні власної дитини. Фото: СтопКор.

На протест прийшла колишня дружина Качура Євгенія, яка розповіла громадським активістам подробиці про діяльність судді. А також деталі про те, як йому вдалось викрасти дитину.

«Сьогодні ми тут щодо дій головуючого судді Ігоря Качура, який приймає зухвалі рішення на користь олігархів, які грабують державу. Ми тут, аби привернути увагу працівників адміністративного окружного суду, правоохоронних органів та відвідувачів окружного адмінсуду. Суддя Качур викрав власну дитину, виносячи рішення не на користь матері. Хоча перша інстанція зобов'язала залишити дитину з матір'ю», — зазначив правозахисник Олександр Омельченко.

 Євгенія Качур розповіла про викрадення суддею дитини. Фото: СтопКор.

Додамо, що у квітні 2019 Качур викрав у матері 4-річну дочку, донині не повернув та не дає мамі та старшій сестрі навіть бачитись із нею.

Євгенія Качур подала позов до Солом'янського суду, але справу розглядає знайома Качура.

Апеляційний суд у травні 2020 року визнав, що суддя незаконно перешкоджає матері у побаченнях з дитиною і зобов’язав його щосуботи забезпечувати побачення. Але він не виконує рішення суду.

 Євгенія Качур не може побачитись з донькою. Фото: СтопКор.

У липні минулого року Качур виселив колишню дружину з 7-річною дочкою з квартири, де вони проживали. Квартира куплена самим Качуром, але оформлена на батька.

Зазначимо, що у декларації судді — 2 гаражі та службова квартира, яку йому видали, бо начебто він мешкав у аварійному гуртожитку у той час, коли на батька Качура було записано 4 квартири у центрі Києва вартістю від 300 000 доларів. Суддя живе у розкішному маєтку під Києвом. На території обійстя — штучні ставки, гостьовий будинок та власна капличка. Вартість такої нерухомості, за даними громадських активістів, щонайменше 1 000 000 доларів.

Другие новости