ПоддержатьУкраїнська

Команда "Стоп корупції" захищає жителів Вишневого, які можуть залишитися без житла

StopCor
StopCor

StopCor

Команда 'Стоп корупції' захищає жителів Вишневого, які можуть залишитися без житла

У Вишневому 70 сімей через конфлікт місцевої влади та забудовника можуть залишитися без житла. Про це повідомляють активісти проекту.

"До громадської приймальні "Стоп корупції" звернулося понад 70 родин з Вишневого. Людей хочуть позбавити квартир у новобудові. За кілька місяців після здачі в експлуатацію та заселення будинку міська влада з'ясувала, що забудовник "прихопив" зайві гектари міської землі. Мерія подала до суду на забудовника, а заразом і на власників квартир – з вимогою анулювати їхні договори купівлі-продажу і права на власність", - зазначає правозахисник проекту Ігор Бондарчук.

Команда ''Стоп корупції'' захищає жителів Вишневого, які можуть залишитися без житла

"Якщо суд анулює права на власність – люди лишаються на вулиці", - пояснює мешканець багатоповерхівки Вишневого Юрій Сахно.

Мешканці проблемного будинку разом з активістами "Стоп корупції" пішли до мерії, щоб з’ясувати, що на них очікує. Перший заступник мера Вишневого Ярослав Варшавець запевнив, що мерія не збирається позбавляти людей житла і нарешті показав документацію щоло судового позову, зазначають активісти проекту.

Команда ''Стоп корупції'' захищає жителів Вишневого, які можуть залишитися без житла

"Ми кілька разів запитували про документи, і лише завдяки присутності представників "Стоп корупції" нам нарешті показали ці папери", - зазначає Юрій Сахно.

"Незважаючи на запевняння заступника мера, активісти побачили в новому позові ті ж самі вимоги про те, щоб позбавити людей права власності на придбані квартири", - розповідають стопокорівці.

Команда ''Стоп корупції'' захищає жителів Вишневого, які можуть залишитися без житла

Активісти "Стоп корупції" домовилися з мешканцями скандального будинку знову разом завітати до мерії Вишневого за два дні. Саме тоді міський голова пообіцяв надати вичерпну інформацію щодо вирішення проблемного питання.

Другие новости