ПоддержатьУкраїнська

Командир підрозділу ЗСУ попався на хабарі

StopCor
StopCor

StopCor

Командир підрозділу ЗСУ попався на хабарі

У складі Об’єднаних сил продовжується самоочищення від корупціонерів. Аби розпорядження виходили законно, а накази згідно з чинним законодавством, безоплатно, правоохоронці зі складу ОС проводять спеціальні заходи з виявлення випадків корупції у лавах Збройних Сил України. Так, за вимагання коштів попався командир одного з підрозділів.

Новину передає прес-центр ОС.

"Підрозділом військової контррозвідки зі складу Об’єднаних сил задокументовано факт вимагання командиром одного з підрозділів ЗСУ неправомірної вигоди в сумі 6 тисяч гривень від підлеглого офіцера за не перешкоджання у переведенні для подальшого проходження військової служби до іншої військової частини. До отримання хабара військовим була залучена дружина – саме їй передавались кошти за місцем проживання в місті Запоріжжя", – розповіли правоохоронці.

Додали, що підполковника і його дружину затримано. За фактом зловживання впливом відкрито кримінальне провадження. Тепер хабарники будуть відповідати за свій злочин за ґратами, адже строк покарання становить від 3 до 8 років позбавлення волі із конфіскацією майна.

Нагадаємо, нещодавно схожа ситуація трапилася із героєм АТО. Військовому зі Львова не хотіли давати документ для отримання соцвиплати без хабара. Посадовець вимагала від бійця антитерористичної операції 18 тисяч гривень. За вказану суму зловмисниця обіцяла безперешкодно оформити встановлену виплату одноразової матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових питань у розмірі 100 тисяч гривень.

Другие новости