ПоддержатьУкраїнська

Комітет при Громадській раді Держекоінспекції вивчатиме проблеми видобутку надр і знищення екології

StopCor
StopCor

StopCor

Комітет при Громадській раді Держекоінспекції вивчатиме проблеми видобутку надр і знищення екології

Троє представників "Стоп корупції" Богдан Хмельницький, Ігор Бондарчук та Костянтин Варшавський увійшли до складу Комітету реформування природоохоронної галузі, кадрової політики, антикорупційної діяльності, духовності та культури Громадської ради при Держекоінспекції України.

Члени комітету уже провели перше засідання та визначились із кандидатами на посаду голови, його заступника та секретаря. Чим займатимуться представники комітету, розповів правозахисник Костянтин Варшавський.

"В епіцентрі нашої уваги незаконне знищення зелених зон, нелегальна вирубка дерев, засмічення територій, протиправний видобуток піску. З нашої практики, наприклад, лише в Київській області місць незаконного видобутку надр десятки. Діяльність спритників не лише завдає фінансових збитків регіону, а й знищує екологію. Часто-густо піщані браконьєри діють під дахом правоохоронних органів.

Ми були свідками, коли у спритників конфісковують спецтехніку і земснаряди, а потім їм же віддають на так зване відповідальне зберігання. Є й такі нахаби, які видобувають пісок прямісінько на території державних підприємств. Наша робота у комітеті покликана виявляти, фіксувати та усувати усі спроби зашкодити довколишньому середовищу та завдати удару по екології країни", – розповів член комітету та правозахисник "Стоп корупції" Костянтин Варшавський.

Другие новости