ПоддержатьУкраїнська

Голова осередку "Стоп корупції" Хмельницького взяв участь у консультативній раді при прокуратурі області

StopCor
StopCor

StopCor

Голова осередку 'Стоп корупції' Хмельницького взяв участь у консультативній раді при прокуратурі області

Голова Хмельницького осередку "Стоп корупції" Артур Сторожук взяв участь у засіданні Консультативної ради при прокуратурі Хмельницької області.

Подробиці активіст написав на своїй сторінці у соцмережі.

"Серед інших розглядалось питання участі прокуратури в розслідуванні можливих неправомірних дій працівників поліції, які відпустили педофіла Олега Моцного. На нашу думку, у діях працівників поліції прослідковується як мінімум халатність та непрофесійність (а халатність – це стаття кримінальна), як максимум – злочинна змова та сприяння уникненню покарання злочинцем. У процесі засідання мене попросили надати копії заяви, а також решти документів, що стосуються звернення з цього питання", – написав Артур Сторожук на своїй сторінці у фейсбуці.

Нагадаємо, раніше активісти "Стоп корупції" з Хмельницького побували на зустрічі з радником міністра внутрішніх справ Володимиром Мартиненком. Представники проекту висловили раднику Авакова свої претензії щодо роботи патрульної поліції. На думку активістів, хмельницькі копи себе повністю дискредитували. Поліцейські відпустили чоловіка, який розбещував неповнолітніх. І це попри наявність усіх доказів його провини. Копи мали на руках фото- і відеопідтвердження, свідчення самого зловмисника, знали про те, що він має громадянство іншої держави і попри це відпустили. Правоохоронці навіть не попередили міграційну службу, нагадують деталі справи активісти проекту.

Додамо, що під час зустрічі прозвучали нарікання від громадськості щодо кадрового складу служби внутрішньої безпеки місцевої поліції. У складі багато сумнівних осіб. Окрім того, представники громади міста поскаржились на зволікання правоохоронців у розслідуванні резонансних справ.

Другие новости