ПоддержатьУкраїнська

Конфлікт навколо будівництва на Осокорках привернув увагу міжнародної спільноти

StopCor
StopCor

StopCor

Конфлікт навколо будівництва на Осокорках привернув увагу міжнародної спільноти

Конфлікт навколо будівництва ЖК «Патріотика на озерах» триває. Люди, що вклали гроші у зведення багатоповерхівки, шукають захисту у всіх інстанціях. Бути чи не бути житловому комплексу на Осокорках? Усі подробиці ситуації – у матеріалі Алли Легези.

https://www.youtube.com/watch?v=1WeJ2c25zp4

В департаменті будівництва та житлового забезпечення стверджують, що перепон для будівництва ЖК «Патріотика на озерах» сьогодні не має бути.

«Рішенням Київської міської ради було прийнято рішення про розірвання договорів оренди. Станом на сьогоднішній день державні реєстратори, скажімо так, відклали розгляд даної заяви у зв'язку з тим, що є рішення господарського суду. Таким чином на сьогоднішній момент ще діють дані договори оренди», - коментує начальник управління ринку землі департаменту земельних ресурсів КМДА Сергій Лахматов.

Нагадаємо, в Дарницькому районі столиці планується зведення житлового масиву з допомогою залучених Банком «Аркада» від інвесторів коштів.

Конфлікт навколо будівництва на Осокорках привернув увагу міжнародної спільноти

На засіданні щодо проблемних забудов у мерії цього тижня сформували робочі групи, аби спробувати розв’язати конфлікт. Та поки далі розмов справа не пішла.

Конфлікт навколо будівництва на Осокорках привернув увагу міжнародної спільноти

Підтримки інвестори ЖК «Патріотика на озерах» шукають і на міжнародному рівні. Голова ГО «Захист інвесторів» Денис Шинкаренко розповів про проблему присутнім на засіданні українського національного комітету міжнародної торгової палати.

«Ми офіційно звернемся з резолюцією засідання нашої комісії до відповідних органів, зробимо запит до силових органів, щоб вони надали роз'яснення», - запевнив віце-президент українського національного комітету міжнародної торгової палати Сергій Козін, - «Ми не дамо нечистоплотним на руку чиновникам і рейдерам, а для мене це одне і те ж, фактично робити перешкоди бізнесу».

Взяти під особистий контроль це питання Сергій Козін доручив АТ АКБ «Аркада». Зазначимо, банк віднедавна увійшов до складу постійних членів Асоціації «Українського національного комітету Міжнародної Торгової Палати».

Інвестори сподіваються, що привернення уваги міжнародної спільноти нарешті дасть шанс на відновлення справедливості, і на те, що зрештою отримають довгоочікуване власне житло, в яке більшість вклало останні «кровні».

Другие новости