ПоддержатьУкраїнська

Кожен восьмий музей у світі закриється через коронавірус - ЮНЕСКО

StopCor
StopCor

StopCor

Кожен восьмий музей у світі закриється через коронавірус - ЮНЕСКО

Експерти ЮНЕСКО та Міжнародної ради музеїв прогнозують повне закриття кожного восьмого музею в світі в зв'язку з пандемією коронавірусу. 

Це 13% від загального числа музейних установ в світі. Найбільш сильно постраждають музеї в бідних країнах. На сьогоднішній день тимчасово припинили роботу 90% музеїв.

За оцінками Мережі європейських музейних організацій (NEMO), музеї найбільших туристичних центрів (в Парижі, Амстердамі, Відні) втратили близько 80% своїх доходів, втрачаючи сотні тисяч євро на тиждень.

Заступник генерального директора ЮНЕСКО з питань культури Ернесто Оттоне заявив про те, що багато музеїв не мають коштів на оновлення своєї інфраструктури з урахуванням пандемії коронавируса. Музеї не в змозі організувати дотримання соціальної дистанції і не знають, як повернути втрачений прибуток. Про це повідомляє  ЮНЕСКО.

Разом з тим, карантинні обмеження поступально послаблюють. У багатьох країнах світу поступово відкривають доступ до пам'яток. Зокрема, свою роботу відновив Акрополь в грецьких Афінах.

Другие новости