ПоддержатьУкраїнська

Крапку у справі Donbass Battalion Corporation поставить суд - голова СБУ

StopCor
StopCor

StopCor

Крапку у справі Donbass Battalion Corporation поставить суд - голова СБУ

Про це заявив голова СБУ Іван Баканов, виступаючи у Верховній Раді, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Ми, на нашу думку, надали суспільству багато інформації щодо діяльності цього угруповання, і ви можете самі вирішити, наскільки ми були об’єктивні чи суб’єктивні», - сказав Баканов.

Він додав, що «крапку у цій справі поставить суд».

Крім того, Баканов підкреслив: «Ми не поділяємо людей на патріотів або непатріотів. Ми поділяємо людей на тих, хто порушує і не порушує закон. Намагаємось діяти не емоціями, а у спосіб, передбачений законом».

Як повідомлялось, 24 березня СБУ повідомила, що викрила воєнізоване збройне формування, так звану приватну військову компанію. Її можливими організаторами СБУ назвала колишнього командира батальйону "Донбас", колишнього народного депутата Семена Семенченка та Євгена Шевченка, відомого як "позаштатний агент НАБУ". Також Печерський районний суд Києва відправив під цілодобовий домашній арешт до 24 травня екскомандира батальйону «Донбас» Анатолія Виногродського (позивний «Гал»), якого підозрюють у співучасті в організації приватної військової компанії Donbass Battalion Corporation, створеної ветеранами з батальйону «Донбас» на чолі з народним депутатом восьмого скликання та екскомбатом Семеном Семенченко. Йому інкримінують співучасть у створенні та керівництві незаконним воєнізованим формуванням.

Джерело: Укрінформ

Другие новости

186,6 млн. грн. 'боевых' выплатили не воюющим военнослужащим — Минобороны

186,6 млн. грн. "боевых" выплатили не воюющим военнослужащим — Минобороны

На практике выявлено, что некоторые военнослужащие, находящиеся в постоянных пунктах дислокации и выполняющие функции, не связанные с прямым участием в боевых действиях, получали дополнительные выплаты