ПоддержатьУкраїнська

Кричуще порушення карантину: у Харкові на стадіоні з 32-тисячами людей помітили голову Нацполіції Харківщини (відео)

StopCor
StopCor

StopCor

Кричуще порушення карантину: у Харкові на стадіоні з 32-тисячами людей помітили голову Нацполіції Харківщини (відео)

У Харкові під час матчу “Кривбас - Металіст” на повністю заповненому стадіоні з 32-тисячами людей помітили голову Нацполіції Харківщини Андрія Рубеля, передає Сплетница.

 Фото: Скріншот

“Глава поліції Харківщини Андрій Рубель сходив на футбол , де порушення норм карантину просто кричущі. Поліція цього не помітила. Адже «шеф» тут і без маски. На матч зібрали 32 тис. Повний стадіон. А за нормами «жовтої» зони можна тільки 50%. Чому Рубель лояльний?

У Харкові вибори мера. Ярославський використовує в.о. мера Терехова. Олігарх хоче, щоб місто йому подарував стадіон. І ще вклав в нього $ 10-11 млн. З бюджету. За це в піарі в.о. мера «крутять» тему відродження «Металіста». Тому цей матч «Металу» був організованою піар-акцією (https://t.me/hueviykharkov/38356). Бюджетникам і студентам квитки лунали безкоштовно. У VIP-ложі і начполіціі Рубель. У грудні 2020 го був призначений Аваковим і має тісні зв'язки з бізнес-партнером глави МВС Котвицького. Котвицький партнер і Терехова. Рубель НЕ буде зривати піар в.о. мера. Зате «орли» Рубеля пресують людей без масок в інших місцях. Логічне запитання: чи буде відкрито кримінальне провадження за порушення карантину і чи буде притягнутий до відповідальності Рубель і організатори заходу?”, - пише телеграм-канал.

Другие новости