ПоддержатьУкраїнська

Курорт мінеральних вод без водопроводу: у Поляні люди залишились без води

StopCor
StopCor

StopCor

Курорт мінеральних вод без водопроводу: у Поляні люди залишились без води

Не довше двох тижнів - стільки людина може прожити без питної води. У Поляні місцеві жителі регулярно залишаються без води через оборудки ПрАТ «Укрпрофоздровниці» з передачею водогону у власність сільради. Про конфлікт стало відомо журналістам «СтопКору», які вже виїхали на місце і розбираються у ситуації.

«У 2005 році "Укрпрофоздоровниця", взяла на себе обов'язки передати у власність сільради 9 житлових будинків з відповідною інфраструктурою, передали все крім водопроводу, оскільки не було відповідної технічної документації.

Обіцяли її зробити у найближчі строки, але за 10 років - нічого.

У 2015 на водопроводі почались проблеми через відсутність тех. обслуговування. Сільрада ухвалила рішення про передачу цього водогону до житлового фонду. Через що "Укрпрофоздоровниця" подала до суду. Поки триває судова тяганина, люди страждають від постійної відсутності води.

Ми приїхали, щоб поспілкуватися з посадовими особами сільради та місцевими жителями, щоб зібрати додаткову інформацію і оцінити масштаб проблем, розповіли у «Стоп корупції».

Додамо, що у 2017 році «СтопКор» провів масштабне розслідування та оприлюднив факти корупції з боку керівництва ПрАТ "Укрпрофоздоровниці".

«СтопКор" неодноразово приходив в оздоровницю по коментар голови правління товариства Миколи Суботи. Представники проекту планували дізнатись у керманича про численні факти корупції та низку звільнень в оздоровниці, а також джерела незаконного збагачення Суботи.

"Посаду голови правління ПрАТ "Укрпрофоздоровниця" Микола Субота отримав у 2011 році. А 2013-го він купує розкішні апартаменти в "Новопечерських липках" площею у 146 кв метрів вартістю 500 – 700 тисяч доларів. Вже наступного року у його тестя з’являється будинок в центрі Сум, а в 2015-му Микола Субота купує 16 соток землі в елітному передмісті столиці Стоянці та розпочинає будівництво котеджу! І це на зарплату 10-12 000 грн", – розповіли активісти.

"Поки українські оздоровниці занепадають, голова правління Микола Субота, налагодивши корупційну систему збору хабарів, набиває кишені, обідає омарами по 5000 грн і відпочиває на елітних курортах", – додали стопкорівці.

Другие новости

Обманули громаду на 250 тыс. грн: на Бучанщине подрядчики 'нагрели руки' на ремонте укрытия

Обманули громаду на 250 тыс. грн: на Бучанщине подрядчики "нагрели руки" на ремонте укрытия

Представители правоохранительных органов Бучанского управления сообщили о подозрении руководителю фирмы, занимавшейся техническим наблюдением за ремонтными работами подвала в одной из громад