ПоддержатьУкраїнська

"Ліс рубаємо й тебе зарубаємо!" – на Львівщині хочуть засудити борця з незаконною рубкою лісів, якого арматурою побили тітушки

StopCor
StopCor

StopCor

'Ліс рубаємо й тебе зарубаємо!' – на Львівщині хочуть засудити борця з незаконною рубкою лісів, якого арматурою побили тітушки

В понеділок, першого жовтня, у слідчому відділі прокуратури Львівської області майстра лісу Дрогобицького лісгоспу Василя Дмитришина ознайомлюють з обвинувальним актом проти нього. Його підозрюють в нанесенні тілесних ушкоджень під час самозахисту.

Про це повідомив Львівський осередок "Стоп Корупції".

Підозрюваний – чоловік, якого ще називають "лісовим Катані", відомий своєю принциповістю у питаннях збереження лісу.

Другого березня цього року на нього напали двоє невідомих та побили його металевою арматурою. Тоді Василь Дмитришин разом з господарем подвір'я, на якому відбувся напад, затримав одного з нападників із застосуванням фізичної сили. На місце події викликали працівників поліції.

Районний мисливствознавець написав заяву щодо замаху на його життя. Нападник теж подав до суду стосовно отримання тілесних ушкоджень. 24 жовтня суд оголосив Дмитришину підозру за ч. 2 ст. 125 Кримінального кодексу України (Умисне легке тілесне ушкодження, що спричинило короткочасний розлад здоров'я або незначну втрату працездатності). Тепер йому загрожує арешт на строк до шести місяців або обмеженням волі на строк до двох років.

Справа щодо нападу на захисника лісу досі не розглядалася.

Цікаво, що напередодні нападу тітушок, під час зустрічі у Дрогобицькій РДА Василь Дмитришин пообіцяв голові Львівської облдержадміністрації Олегові Синютці надати документи, які свідчать про незаконні вирубки лісу в Гаївському лісництві, що входить до Дрогобицького лісгоспу.

Усього в період з 2016 і до 2018 Василем було виявлено у лісовому господарстві безліч грубих порушень, наслідком яких стало розкрадання лісів на суму більш ніж 20 мільйонів гривень.

Читайте також: “Битва за воду! Жителі Поляни готують план відвоювання водогону в “Укрпрофоздоровниці”.

Другие новости