ПоддержатьУкраїнська

Малюська з командою віддають "Межигір'я" "своїм" людям – ЗМІ

StopCor
StopCor

StopCor

Малюська з командою віддають 'Межигір'я' 'своїм' людям – ЗМІ

Міністр юстиції Денис Малюська та нове керівництво Агентства з розшуку та управління майном, придбаним незаконним шляхом, в особі т.в.о. директора Віталія Сигидина та його заступника Володимира Павленка намагаються взяти "Межигір'я" під особистий контроль. Про це в блозі для видання "Цензор.нет" пише колишній начальник управління менеджменту активів АРМА (2018 – 2020 рр.) Віталій Різник, повідомляє видання "Факти".

За його словами, Малюська, Сигидин і Павленко в ручному режимі та в обхід конкурсу призначили керуючою компанією ТОВ "Зручно", яка не відповідає вимогам до управителя такого комплексу. Детально схему, як і з ким домовлялися чиновники під час вибору керуючої компанії, висвітлював telegram-канал "АРМА: мистецтво красти".

"Замість відкритого конкурсу і наведення ладу в управлінні резиденцією колишнього президента, міністр бере справу в свої руки абсолютно в іншому сенсі – в ручному режимі, через схвалення співробітників ГПУ призначається управительська компанія, яка обіцяє зробити з "Межигір'я" курорт", - пише Різник.

Різник зазначає, що плани міністра і афілійованої до нього компанії по трансформації комплексу суперечать закону України і закріпленим в ньому завданнями та цілями процедури управління арештованим майном.

"Завдання АРМА не просто управляти майном, а, головне, зберегти його до остаточного рішення суду. Категорично не можна починати перебудовувати, перекраювати і змінювати комплекс, вносити там зміни на свій розсуд заради зростання прибутковості, передавати права власності – "Межигір'я" не конфісковане, воно арештоване", - підкреслює Різник.

Джерело: Gazeta.ua

Другие новости