ПоддержатьУкраїнська

"Ми починаємо підготовку до відкриття тимчасових госпіталів для хворих на COVID", – Степанов

StopCor
StopCor

StopCor

'Ми починаємо підготовку до відкриття тимчасових госпіталів для хворих на COVID', – Степанов

Кількість зайнятих хворими або тих, хто має підозру на COVID-19 спеціалізованих ліжок досягло 21 тис. при загальній кількості таких ліжок в Україні 37 тис. Про це повідомив міністр охорони здоров'я Максим Степанов.

 Фото: Урядовий портал

"Вже зараз ми починаємо підготовку до відкриття тимчасових госпіталів для хворих на COVID", - сказав він у спеціальному відеозверненні в четвер у зв'язку з різким зростанням захворюваності і кількості госпіталізованих, передає "Інтерфакс-Україна".

Міністр нагадав, що з початку епідемії вдалося збільшити кількість ліжок з 12 тис. до 37 тис.

"Уявіть собі, що якби кількість ліжкомісць у лікарнях залишалася такою самою, як було навесні. Це були б десятки тисяч смертей", - зазначив Степанов.

Вранці в четвер міністр говорив про більш ніж 20 тис. зайнятих ліжок, 5 жовтня - про 16,745 тис., 22 вересня - про 13,108 тис.

На початку жовтня Степанов зазначав, що Міністерство охорони здоров'я максимально може підготувати 50 тис. ліжок для пацієнтів з COVID-19. За словами прем'єра Дениса Шмигаля кількість ліжок можна наростити і більше - до 70 тис., однак проблемою є дефіцит лікарів і медперсоналу.

За минулу добу в Україні було зафіксовано відразу кілька рекордів: кількість нових хворих - 5,397 тис., госпіталізованих - 900, померлих - 93.

В результаті нових максимумів зросла кількість активно хворих - 131,8 тис., кількість хворих за останні два тижні на 100 тис. населення - близько 144 і усереднена за тиждень частка позитивних тестів - 18,2%. З початку епідемії в Україні від COVID-19 всього померло 4,69 тис. осіб.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, у Дніпрі лікарі заразилися COVID-19 від прихованих хворих.

Другие новости