ПоддержатьУкраїнська

Місія ОБСЄ за добу нарахувала понад 200 порушень «тиші» на окупованій Донеччині

StopCor
StopCor

StopCor

Місія ОБСЄ за добу нарахувала понад 200 порушень «тиші» на окупованій Донеччині

Як передає Укрінформ, про це повідомляється у щоденному звіті № 251/2021, опублікованому Спеціальною моніторинговою місією ОБСЄ в Україні (СММ) 26 жовтня 2021 року.

"У Донецькій області СММ зафіксувала 205 порушень режиму припинення вогню, зокрема 31 вибух (3 вибухи в повітрі та 28 вибухів невизначеного походження)", - йдеться у звіті.

Більшість порушень режиму припинення вогню зафіксовано на схід від н.п. Чермалик (підконтрольний урядові, 77 км на південь від Донецька), на ділянці розведення в районі н.п. Петрівське (непідконтрольний урядові, 41 км на південь від Донецька) та біля неї, а також північніше н.п. Широкине (підконтрольний урядові, 100 км на південь від Донецька).

За попередню добу в цій області було зафіксовано 241 порушення режиму припинення вогню (переважно теж на ділянці розведення в районі Петрівського та біля неї, а також північніше Широкиного).

"У Луганській області Місія зафіксувала 3 порушення режиму припинення біля ділянки розведення в районі н.п. Золоте (підконтрольний урядові, 60 км на захід від Луганська)", - йдеться у звіті.

Як відомо, за попередню добу на Луганщині було зафіксовано 7 порушень режиму припинення вогню, більшість яких також сталася біля ділянки розведення в районі Золотого.

Джерело: Укрінформ

Другие новости

Бизнесмен из Николаевской области заявил о попытке 'отжима' его предприятия 'адвокатом-рейдером' Калаяновым: подробности

Бизнесмен из Николаевской области заявил о попытке "отжима" его предприятия "адвокатом-рейдером" Калаяновым: подробности

В настоящее время правоохранительные органы не отвечают на запросы относительно противостояния рейдерскому захвату и возвращению справедливости