ПоддержатьУкраїнська

"Муніципальна няня" стає популярною серед молодих батьків

StopCor
StopCor

StopCor

'Муніципальна няня' стає популярною серед молодих батьків

Майже 8 тисяч українських батьків скористалися послугою "муніципальної няні".

Про це заявила під час презентації пріоритетів уряду у соціальній сфері під час виступу на засіданні 58-ої сесії Комісії ООН з питань соціального розвитку міністр соціальної політики України Юлія Соколовська.

"З 1 вересня 2018 року для майже 8 тис. молодих батьків надано послугу "муніципальної няні", - зазначила Соколовська, передає "UNN".

Крім того, вона зазначила, що в Україні запроваджено електронну трудову книжку, електронний кабінет Пенсійного Фонду, а також пенсійний калькулятор. Якщо у 2017 році середній розмір пенсії в Україні становив 1828 грн, (що дорівнює - ред.) 68 дол., то на 1 січня 2020 року цей показник становив уже 3083 грн, (це - ред.) 123 дол.

Юлія Соколовська акцентувала увагу на важливості підтримки відповідального батьківства - саме тому з 1 вересня 2018 року Мінсоцполітики забезпечило "пакунками малюка" 379 205 дітей, а для майже 8 тис. молодих батьків надано послугу "муніципальна няня".

Як повідомляв "UNN", за інформацією Мінфіну, у 2019 році держава заощадила на субвенціях сім'ям з дітьми та малозабезпеченим сім'ям 6,9 млрд грн у зв'язку з низьким рівнем народжуваності.

Другие новости