ПоддержатьУкраїнська

На Черкащині поліцейські попалися на 3 тис. грн хабара

StopCor
StopCor

StopCor

На Черкащині поліцейські попалися на 3 тис. грн хабара

Досудове розслідування за фактом отримання хабара триває.

9 вересня слідчим відділом прокуратури Черкаської області спільно з працівниками Управління внутрішньої безпеки в Черкаській області Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України викрито під час отримання неправомірної вигоди в сумі 3000 гривень працівників Уманського відділу поліції за не притягнення до адміністративної відповідальності та повернення посвідчення водія, технічного паспорту на автомобіль одного з жителів області, повідомляє прокуратура Черкаської області.

За вказаним фактом прокуратурою області зареєстровано кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

Досудове розслідування триває, на цей час у кримінальному провадженні проводяться необхідні першочергові слідчо-процесуальні дії, спрямовані на повне, всебічне та неупереджене з'ясування всіх обставин події, а також затримання правоохоронців та обрання їм запобіжних заходів.

Другие новости