ПоддержатьУкраїнська

На Черкащині протестувальники перекрили трасу: чого вимагають

StopCor
StopCor

StopCor

На Черкащині протестувальники перекрили трасу: чого вимагають

Під Уманню на Черкащині протестувальники перекрили міжнародну трасу Київ - Одеса з вимогою унормувати заходи щодо габаритно-вагового контролю на дорогах і забезпечити їхнє неухильне дотримання.

На Черкащині протестувальники перекрили трасу: чого вимагають

"Пост Умань, 210 км. Траса М-05, зібралося близько 100 мітингувальників, які організували мирну акцію з вимогою внесення змін до законодавства щодо габаритно-вагового контролю. Зараз переходять дорогу по пішохідному переходу. Працівники патрульної поліції провели з учасниками мітингу бесіду щодо періодичного пропуску автомобілів і забезпечують безпеку заходу", - заявив заступник голови Черкаської ОДА Дмитро Ляшов у Facebook.

Ляшов також прикріпив копію офіційного повідомлення про проведення акції. У документі зазначено, що акція триватиме з 11:00 до 18:00 11 лютого, а за рішенням зборів може бути оголошена безстроковою.

Серед вимог протестувальників перераховані: навести законність у сфері контролю та дотримання норм вантажних перевезень, встановити стаціонарні сертифіковані ваги для цілодобового габаритно-вагового контролю, забезпечити відеофіксацію їх роботи і можливих фактів перешкоджання зважування, прийняти закон про тристоронню відповідальність за порушення норм (з боку вантажовідправника, перевізника та одержувача).

Другие новости