ПоддержатьУкраїнська

На Дніпропетровщині активісти провели конкурс "Корупція очима дітей"

StopCor
StopCor

StopCor

На Дніпропетровщині активісти провели конкурс 'Корупція очима дітей'

У Марганці на Дніпропетровщині представники місцевого осередку "Стоп корупції" оголосили серед учнів шкіл конкурс малюнка. Творче змагання тривало місяць. Його метою було побачити корупцію очима дітей та прищепити молодому поколінню принципову позицію щодо боротьби з цим явищем.

На Дніпропетровщині активісти провели конкурс ''Корупція очима дітей''

"В місті 10 шкільних закладів, але, на жаль, взяли участь лише два – це школа №3 та гімназія. Інші заклади залишились осторонь, мабуть, побоюючись подальшого тиску з боку місцевих корупціонерів.

Учасники конкурсу висловили своє бачення корупції в місті та країні.

https://youtu.be/AScxSr8rytU

За побажаннями присутніх на цьому заході було запропоновано зробити значно ширшу виставку та показати її в усіх закладах, де процвітає корупція – це прокуратура, поліція, юстиція, суд і міськвиконком", – розповіли ініціатори конкурсу з марганецького осередку "Стоп корупції".

"Марганецький осередок висловлює вдячність всім, хто брав участь у заході, а особливо директору школи №3 Наталії Куржановій за допомогу в організації конкурсу та надані приміщення для виставки малюнків і сподівається на подальшу співпрацю", – зазначили активісти.

Другие новости