ПоддержатьУкраїнська

На Дніпропетровщині курсант врятував із крижаної води трьох рибалок

StopCor
StopCor

StopCor

На Дніпропетровщині курсант врятував із крижаної води трьох рибалок

Один із чоловіків від переохолодження втратив свідомість, його повезли негайно зігрівати. 

Про це йдеться у повідомленні Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, передає Depo.Дніпро.

Біля села Гірки Синельниківського району троє рибалок провалились під лід. Одна з них – жінка, змогла вибратись самостійно на берег.

Вона побігла до траси кликати на допомогу. У цей час курсант ДДУВС Артем Каверін разом із батьками проїздили мимо на своєму авто. На місце події курсант разом зі своїм батьком з автомобільним тросом рушили до чоловіків в ополонці.

"Пройшовши буквально декілька метрів, ми відчули, як крига під ногами почала тріскатися. Діяли обережно і без паніки, розуміючи, що треба негайно рятувати життя, адже один із чоловіків, що провалився, дуже замерз і вже не рухався, другий на очах втрачав сили", – розповідає курсант Каверін.

Один із чоловіків був непритомний і важко дихав. Потерпілого вирішили відразу відвезти до найближчого помешкання зігрівати.

До приїзду швидкої постраждалому надали першу домедичну допомогу: допомогли зняти мокрий одяг, вкутали теплими ковдрами та розтерли.

На Дніпропетровщині курсант врятував із крижаної води трьох рибалок

Наразі здоров'ю постраждалих нічого не загрожує, їхній стан стабільний, один із них перебуває у Синельниківській центральній районній лікарні.

Другие новости