ПоддержатьУкраїнська

26 січня 2018 - прогнози погоди по обласним центрам України

StopCor
StopCor

StopCor

26 січня 2018 - прогнози погоди по обласним центрам України

У п'ятницю в Україні переважатиме хмарна погода з проясненнями. На всій частині країни буде сухо за даними Sinoptik.ua. Температура повітря вночі коливатиметься в межах -16...0 градусів, вдень -11...+7. Вітер змінний, переважно східний, північний, північно-східний, південно-східний і південний, 1-7 м/с.

У північних областях буде переважати сонячна погода. У регіоні опадів не передбачається. Вночі повітря охолодитися до -14...-7 градусів, вдень стовпчики термометрів піднімуться до -11...-6. Вітер південний і південно-східний, 1-6 м/с.

У південних областях буде сонячно. У регіоні опадів не передбачається. Уночі стовпчики термометрів покажуть -16...-5 градусів, вдень повітря прогріється до -9...-2. Вітер переважно східний, північно-східний, північний і південно-східний, 2-7 м/с.

У Криму буде хмарно. На півострові очікується суха погода. Вночі температура повітря складе -9...-1 градус. Денна коливатиметься від -2 до +6. Вітер північний і північно-східний, 2-6 м/с.

У східних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні – без опадів. Вночі градусники покажуть -16...-8, денна температура повітря складе -7...-2 градуси. Вітер східний, північно-східний і південно-східний, 1-4 м/с.

У західних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні буде сухо. Температура повітря вночі опуститься до -10...0 градусів, удень підніметься до -6...+4. Вітер південний, південно-східний і східний, 2-6 м/с.

У Карпатах – хмарна погода з проясненнями. У регіоні опадів не передбачається. Температура повітря вночі -6...-1, днем 0...+7 градусів. Вітер західний, південний, південно-східний, східний і північно-східний, 1-3 м/с.

У центральних областях переважатиме сонячна погода. У регіоні опадів не передбачається. Вночі стовпчики термометрів покажуть -16...-6 градусів, удень – від -9 до -1. Вітер переважно південний і південно-східний, 1-4 м/с.

Другие новости