ПоддержатьУкраїнська

На Донеччині чиновники з геодезичного та земельного кадастрів вимагали хабара

StopCor
StopCor

StopCor

На Донеччині чиновники з геодезичного та земельного кадастрів вимагали хабара

На Донеччині правоохоронці затримали керівників відділів геодезичного та земельного кадастрів, які вимагали хабар за узгодження технічної документації на розміщення малих архітектурних форм та споруд торгівельно-побутового призначення.

Про це повідомили в прес-службі Нацполіції.

Повідомляється, що у лютому поточного року громадянин звернувся до кадастрових органів з заявою про позачергове проведення геодезичної зйомки та підготовки документів для будівництва гаража.

За позитивне "вирішення питання" керівник відділу геодезичного кадастру вимагав 6 тисяч гривень хабара. Частину цієї суми чиновник мав намір передати керівникові відділу земельного кадастру.

Правоохоронці затримали посадовців під час отримання першої частини хабара у розмірі 2 тисяч гривень.

Наразі прокуратурою Донецької області вирішується питання щодо повідомлення посадовцям про підозру за ч.3 ст.368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

Посадовцям загрожує до 10 років ув'язнення з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю строком до 3 років, з конфіскацією майна.

Другие новости