ПоддержатьУкраїнська

На Київщині демонтують незаконний шлагбаум, через який побили журналістку

StopCor
StopCor

StopCor

На Київщині демонтують незаконний шлагбаум, через який побили журналістку

Виконавчий комітет сільської ради Княжичів визнав шлагбаум біля будинку Дмитра Іванова незаконним та виніс рішення про демонтаж споруди. Про це журналісти "СтопКору" дізнались у ході засідання депутатів сільради Княжичів.

"Виконавчий комітет встановив, що шлагбаум, через який у мене був конфлікт з Дмитром Івановим - незаконний. Представники виконкому винесли рішення про знесення споруди. Сам Дмитро Іванов, коли побачив знімальну групу "СтопКору", втік із сесійної зали", - зазначає журналістка проекту Лілія Ткачук.

Нагадаємо, журналістка "СтопКору" Лілія Ткачук постраждала під час зйомок сюжету в Княжичах на Київщині. Інцидент стався у жовтні минулого року. Дівчина "поплатилась" за цікавість, коли хотіла дізнатись, на яких підставах посеред вулиці встановили шлагбаум. На нашу колегу напав місцевий житель Дмитро Іванов, який ображав і штовхав її. За фактом перешкоджання професійній діяльності журналіста правоохоронці відкрили кримінальне провадження за статтею 171 ККУ.

Справу неодноразово виносили на розгляд профільного комітету парламенту. Народні депутати звертались до керівництва МВС та ГПУ з приводу затягування розслідування провадження про перешкоджання законній діяльності журналістки проекту. Активісти "Стоп корупції" провели серію акцій протесту під поліцією та прокуратурою Броварського району.

Другие новости