ПоддержатьУкраїнська

На Донеччині чоловік отримає три роки за зберігання боєприпасів

StopCor
StopCor

StopCor

На Донеччині чоловік отримає три роки за зберігання боєприпасів

За зберігання боєприпасів чоловіка засуджено до трьох років позбавлення волі.

Донецький Апеляційний суд, розглянувши апеляцію прокуратури Донецької області на попередній вирок, присудив чоловіку за зберігання бойових припасів 3 роки позбавлення волі.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Донецької області

Під час судових слухань встановлено, що 19-річний чоловік у січні поточного року разом із товаришем надали допомогу людям у камуфляжній формі, які потрапили у дорожньо-транспортну пригоду. Постраждалі у якості винагороди запропонували чоловікам взяти будь-що з їх мікроавтобусу.

Подивившись в салон вищевказаного автомобілю, чоловіки побачили там бойові припаси та вирішили забрати їх собі. Арсенал здобутої зброї складався з двох реактивних протитанкових гранат РПГ-22, шістьох гранат РКГ-ЗЕМ, сімнадцяти ручних гранат Ф-1, тисячі вісімдесяти патронів калібру 5,45 мм та чотирьохсот сорока патронів калібру 7,62 мм.

Вказані боєприпаси один із чоловіків перевіз собі додому. Аби їх ніхто не знайшов, він вирив яму на городі та закопав їх там для подальшого зберігання.

Дії чоловіка кваліфіковано за ч. 1 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) КК України.

Суд першої інстанції призначив йому умовне покарання, проте прокуратура з цим не погодилася та подала апеляцію.

За принципової позиції прокуратури Донецької області суд скасував вирок першої інстанції та засудив чоловіка до реального покарання - трьох років позбавлення волі.

Другие новости