ПоддержатьУкраїнська

На Донеччині судитимуть двох підлітків, які напали на 12-річну дитину

StopCor
StopCor

StopCor

На Донеччині судитимуть двох підлітків, які напали на 12-річну дитину

 Прокуратура міста Маріуполь скерувала судовий обвинувальний акт щодо двох підлітків, які звинувачуються у розбійному нападі на 12-річного хлопчика. Відомо, що розбій був вчинений за попередньою змовою.

Відомо,, 3 жовтня, о 13:30, двоє друзів, перебуваючи неподалік загальноосвітньої школи у Кальміуському районі м. Маріуполя, з метою «легкої» наживи підійшли до школяра, який повертався з занять додому, та, приставивши до його живота ніж, відібрали у нього мобільний телефон та навушники. У разі, якщо дитина розповість про цю подію комусь із дорослих, нападники пообіцяли влаштувати йому цілком реальну фізичну розправу, повідомляє пресслужба прокуратури Донецької області.

Про вчинений злочин хлопчик одразу повідомив знайому жінку, яка працює в торговельному кіоску, яка, у свою чергу, зателефонувала рідним дитини.

У разі доведення вини 17-річних хлопців, один з яких навчається у школі, а другий – в училищі, їм загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від семи до десяти років із конфіскацією майна.

Другие новости