ПоддержатьУкраїнська

На Донеччині троє громадян намагалися підкупити прикордонників

StopCor
StopCor

StopCor

На Донеччині троє громадян намагалися підкупити прикордонників

На лінії зіткнення прикордонники виявили товарів на понад 145 тисяч та притягнули до кримінальної відповідальності трьох громадян, котрі пропонували хабар.

Про це кореспонденту повідомила глава прес-служби Донецького прикордонного загону Світлана Савчук.

Тільки протягом трьох останніх днів прикордонники, які несуть службу в КПВВ "Гнутове" та "Новотроїцьке" виявили вантажу на суму в понад 145 тисяч гривень. Ліки, одяг, товари народного вжитку прикордонники виявили в конструктивних особливостях автомобілів "Рено", "Шкода", "Фольксваген" та "ВАЗ". Щоб доправити вантаж до окупованої території, порушники запаковували його в спеціально обладнані схованки.

Також один із правопорушників, аби провезти вантаж продуктів харчування на тимчасово непідконтрольну територію, вирішив домовитись з прикордонниками у КПВВ "Новотроїцьке". У паспортний документ чоловік 1969 р. н. вклав неправомірну грошову винагороду у розмірі 1500 гривень. Ще два випадки втягнення персоналу Донецького прикордонного загону в протиправну діяльність зафіксовано окрім КПВВ "Новотроїцьке" і в КПВВ "Гнутове". У обох випадках правопорушники намагалися дати хабара у розмірі 400 та 200 гривень за позачерговий пропуск їх транспортних засобів через лінію зіткнення.

Для подальших правових дій громадян, які намагались підкупити правоохоронців та осіб, які в незаконний спосіб провозили товари, передано компетентним органам.

На Донеччині троє громадян намагалися підкупити прикордонників

Другие новости