ПоддержатьУкраїнська

На фабриці "Воронін" хочуть масово звільнити працівників з особливими потребами та атовців

StopCor
StopCor

StopCor

На фабриці 'Воронін' хочуть масово звільнити працівників з особливими потребами та атовців

Керівництво відомої фабрики «Воронін» планує звільнити з роботи людей з особливими потребами та учасників АТО. Про це активісти «Стоп корупції» дізнались від працівників підприємства під час роботи громадської приймальні.

«Нам стало відомо про наміри дирекції фабрики звільнити з роботи працівників з особливостями розвитку та учасника АТО, який працює на фабриці з 90-х років. Фактично, цих людей можуть залишити без засобів для існування. Окрім того, працівникам погрожують скороченням за спілкування з активістами «Стоп корупції», – розповіли представники проекту.

На фабриці ''Воронін'' хочуть масово звільнити працівників з особливими потребами та атовців
На фабриці ''Воронін'' хочуть масово звільнити працівників з особливими потребами та атовців
На фабриці ''Воронін'' хочуть масово звільнити працівників з особливими потребами та атовців
На фабриці ''Воронін'' хочуть масово звільнити працівників з особливими потребами та атовців

Нагадаємо, активісти «Стоп корупції» другий день проводять громадську приймальню під стінами відомої швейної фабрики з пошиття чоловічого одягу Voronin. Підприємство штучно доводять до банкрутства, майно розпродають, а трудовий колектив – скорочують. Без роботи можуть залишитись 350 людей, а саму фабрику виставили на продаж як складські приміщення. Про це стало відомо активістам «Стоп корупції», до яких звернулись працівники фабрики. Наразі представники проекту спілкуються з колективом та інформують про ситуацію навколо підприємства перехожих.

«Як з’ясували журналісти «Стоп корупції», широко відома не лише в Україні, а і за її межами швейна фабрика «Воронін» потужністю 1200 одиниць на день, виставлена на продаж за 8,5 млн доларів! Фабрика, яка з радянських часів була законодавцем моди, сьогодні продається за ціною землі в центрі Києва!

Кілька сотень працівників фабрики можуть лишитись без роботи та засобів існування!

Журналісти «Стоп корупції» проводять журналістське розслідування щодо ситуації навколо продажу фабрики.

-           Яким чином потужне рентабельне підприємство раптом стає банкрутом?

-           Куди йдуть прибутки фабрики після смерті М. Вороніна?

-           Хто стоїть за розкраданням майна підприємства?

-           Чи  відомо було працівникам і акціонерам про продаж фабрики?

За наявною інформацією, донька та спадкоємиця бізнесу Михайла Вороніна – разом з окремими посадовими особами Акціонерного Товариства «ТД Воронін-Україна» протягом кількох років штучно доводить до банкрутства знакове для України підприємство з метою продажу земельної ділянки», – розповіли активісти «Стоп корупції», які організували громадську приймальню під стінами фабрики.

Додамо, напередодні представники проекту на запрошення людей взяли участь у зборах акціонерів підприємства.

«За словами колективу «Voronina» обладнання фабрики систематично розпродавали, а саму будівлю виставили на продаж як складські приміщення. Подейкують, що на місці відомого виробництва може з’явитись продовольчий магазин. Останньою краплею для колективу стали збори акціонерів, на яких людям запропонували за безцінь продати свої акції. Більшість працівників відали «Voroniny» по 30 років життя.

На зборах акціонерам стало відомо, що компанію оцінюють у 2 мільйони, а на сайті з продажу нерухомості її виставили за понад 8 мільйонів. Люди твердять, що за всім стоїть дочка Вороніна, яка зараз живе за кордоном. Обурені люди, які фактично з травня залишають без роботи, уже звернулись до голови уряду по допомогу. Ми будемо слідкувати за цією ситуацією», – розповіла журналістка «СтопКору» Алевтина Яременко.

Бренд Voronin був заснований в 1961 році Михайлом Вороніним – одним з найвидатніших українських модельєрів, якого називали Метром чоловічого костюма. Всесвітнє визнання отримав завдяки створенню унікального макетно-жилетного методу пошиття костюму без примірок. Продукція бренду виготовляється на власному виробництві – швацькій фабриці Voronin, яка є одним з лідерів швацької промисловості. Торгова мережа представлена більш ніж 80 фірмовими магазинами в Україні, країнах СНД та Європі.

Другие новости