ПоддержатьУкраїнська

На Київщині підліток-зачепер заліз на вагон і зазнав сильних термічних опіків

StopCor
StopCor

StopCor

На Київщині підліток-зачепер заліз на вагон і зазнав сильних термічних опіків

У Броварському районі Київської області підліток-зачепер заліз на вагон і зазнав сильних термічних опіків внаслідок ураження струмом. Про це йдеться у повідомленні прес-службу ГУ НП у Київській області.

"14-річний житель міста Бровари отримав 50 % термічних опіків ІІ-ІІІ ступеню. Наразі за життя неповнолітнього любителя "гострих відчуттів" борються медики", – розповіли у поліції.

За інформацією прес-служби, у суботу, 24 листопада, о 18:40 до чергової частини Броварського відділу поліції надійшло повідомлення про те, що підліток виліз на вагони, які стояли на маневровій колії на залізничному вокзалі "Бровари", та отримав ураження електрострумом.

У поліції зазначили, що на залізничну станцію хлопець прийшов з двома своїми товаришами. Вдома він батькам сказав, що пішов на заняття з репетитором.

У той час, коли друзі відійшли у своїх справах, хлопець з власної цікавості виліз на товарні вагони та отримав ураження електрострумом. Від удару високовольтної лінії його відкинуло на землю та він почав горіти. На допомогу підбігли його товариші та намагалися погасити полум’я.

Наразі вирішується питання про притягнення до адміністративної відповідальності його батьків за невиконання їхніх обов'язків щодо виховання дитини.

Другие новости