ПоддержатьУкраїнська

На Київщині жорстоко вбили пенсіонерку

StopCor
StopCor

StopCor

На Київщині жорстоко вбили пенсіонерку

У Фастові група псевдобудівельників вбила літню жінку через її заощадження. Відомо, що зловмисники надавали їй послуги з доставки матеріалів на фасадне утеплення. Таким чином, вони й дізнались де жінка ховає гроші.

У ході слідчо-оперативних дій, правоохоронці з’ясували, що чоловіки до того, як здійснити свої злочинні наміри, вже більш як місяць спілкувалися зі свою жертвою та відстежували кожні її дії. Зокрема, що громадянка у 2015 році приїхала з РФ,  отримує пенсію та має значні заощадження, повідомляє прес-служба нацполіції Київської області

У той роковий день, зайшовши до її помешкання, начебто перевіряючи готовність оселі для «утеплення», зловмисник здійснив свій ганебний задум. Узяв молоток та вдарив жінку декілька разів по голові, від чого вона померла на місці трагедії. Вбивця забрав усі гроші. Злочинця затримали за ст. 208 Кримінально-процесуального кодексу України.

За судовим рішенням йому обрано міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. За фактом відкрито кримінальне провадження за п.6 ч.2 ст. 115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України.

Другие новости