ПоддержатьУкраїнська

На Миколая вакциновані українці почнуть отримувати по тисячі гривень

StopCor
StopCor

StopCor

На Миколая вакциновані українці почнуть отримувати по тисячі гривень

Гроші можна буде витратити на спорт, культуру або транспорт, заявив Президент Володимир Зеленський у відеозверненні, повідомляє Укрінформ.

"Аби дихати легше було бізнесу і громадянам, що постраждали від ковіду, держава продовжує як наявні програми підтримки, так і розробляє низку нових інструментів. Один із них запрацює найближчим часом - це підтримка тих сфер, які постраждали від карантину більше за інші, а саме креативна, спортивний і транспортний сектори економіки. Програма працюватиме так: кожен, хто отримав два щеплення, зможе отримати одну тисячу гривень швидко і зручно, тобто через додаток "Дія", - сказав глава держави.

Президент пояснив, що за ці кошти можна буде придбати абонемент у спортзал або фітнесклуб, кінотеатр, театр, музей, концертний зал чи виставковий центр або купити квитки для мандрівок всередині країни на внутрішні авіа- та залізничні перевезення.

Зеленський проінформував, що програма стартує 19 грудня.

За його словами, до кінця року на неї буде виділено близько 3 млрд гривень і стільки ж на початку 2022 року.

Глава держави додав, що ця програма діятиме не один місяць, і держава забезпечить альтернативну можливість отримання тисячі гривень усім вакцинованих громадянам України, у тому числі тим, хто не має смартфонів із "Дією".

Джерело: Укрінформ

Другие новости