ПоддержатьУкраїнська

На Одещині кількість випадків COVID-19 зросла до 67, є одна померла

StopCor
StopCor

StopCor

На Одещині кількість випадків COVID-19 зросла до 67, є одна померла

На Одещині додалися ще чотири випадки коронавірусної інфекції.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав очільник Одещини Максим Куций, повідомляє "Depo.Одеса".

За його словами, всі випадки зафіксовані у Подільську. Всі хворі – жінки, віком від 38 до 65 років.

Таким чином, у населених пунктах області зафіксовано 38 випадків захворювання на COVID-19, а в Одесі — 29.

На Одещині кількість випадків COVID-19 зросла до 67, є одна померла

Також Максим Куций повідомив про один летальний випадок. Сьогодні у Подільську померла одна з пацієнток, у якої була діагностована коронавірусна інфекція. Жінці був 61 рік.

На Одещині кількість випадків COVID-19 зросла до 67, є одна померла

Про першого молодика, у якого виявили коронавірус, стало відомо вранці 25 березня. Цього ж дня увечері стало відомо ще про трьох хворих, а 26 березня коронавірус виявили у п'ятого жителя регіону. Шостий випадок був зафіксований 27 березня. А у суботу, 28 березня, стало відомо ще про два випадки. Також вдень 30 березня стало відомо про жителя Южного, у якого виявили коронавірус, а ввечері цього ж дня ще про двох інфікованих – жителя села Нерубайське та одеситки.

В останній день березня стало відомо про 12-ту хвору з коронавірусом – жительку села Усатове. 1 квітня коронавірус виявили у жителя Подільська та жительки Южного. Також 1 квітня заступник міського голови Одеси Павло Вугельман розповів, що у співробітниці Одеської міськради виявили коронавірус, наступного дня в Одеській ОДА уточнили, що це вже 15-й випадок інфікування жительки регіону COVID-19.

2 квітня ввечері стало відомо ще про трьох інфікованих коронавірусом, а вдень 3 квітня ще про чотирьох. 4 квітня випадків коронавірусу не фіксувалося, а 5 квітня, у 57-річного жителя Одеси лабораторно підтвердилася коронавірусна інфекція. Наступного дня, 6 квітня, в Одеській ОДА повідомили одразу про три випадки COVID-19.

7 квітня на коронавірусну інфекцію захворіли дві жительки Одещини.

8 квітня стало відомо одразу про 11 випадків, а наступного дня додалися ще сім. Наступного дня інфекцію виявили у трьох людей.

11 квітня стало відомо, що в Ізмаїлі на COVID-19 захворіли дві дитини. Загалом за цей день зафіксували 10 нових випадків.

Другие новости