ПоддержатьУкраїнська

На Прикарпатті чоловік вбив дружину через її політичні погляди

StopCor
StopCor

StopCor

На Прикарпатті чоловік вбив дружину через її політичні погляди

У селі Новичка Долинського району, що на Прикарпатті, 69-річний чоловік убив свою дружину через те, що та почала активно захищати нардепа Надію Савченко, обізвавши "москалем". Тіло жінки декілька днів було сховане під килимом, поки сусідка не подала заяву в поліцію про зникнення своєї подруги.

Новину передає "Преса України" з посиланням на повідомлення НПУ.

Стало відомо, що інцидент трапився 12 березня. Суд виніс вирок стосовно убивства 21 червня.

"На суді чоловік пояснив, що того дня збирався їхати в районний центр – Долину – купити зерно для домашньої худоби, але йому завадив сніг. Жінка вмовила його перечекати негоду і подружжя сіло пити чай на кухні. По радіо йшла передача про Надію Савченко. Через неї й спалахнула сварка", – розповіли правоохоронці.

Пенсіонер зауважив у суді, що не довіряє Савченко, а його дружина наче навмисно звинуватила його у відсутності патріотизму, плюнула йому в обличчя та обізвала "москалем". У відповідь чоловік дав їй ляпас, узяв мотузку і почав душити. Коли зрозумів, що дружина знепритомніла, намагався повернути її до життя, проте спроби виявилися марними.

Також на суді чоловік зізнався, що не хотів убивати жінку, проте "хотів  придушити її".

"Коли зрозумів, що жінка не дихає, намагався повернути її до життя штучним диханням. Коли це не допомогло, виніс її тіло в окрему кімнату та накрив килимком. Після цього відключив телефон убитої. Про зникнення потерпілої поліції повідомила сусідка. До будинку навідалися правоохоронці і вбивця показав їм труп", – зазначили в поліції.

За даними судово-токсикологічного дослідження виявилося, що алкоголю чи наркотичних речовин підсудний не вживав. Тому за убивство дружини пенсіонер проведе 7 років за ґратами.

Другие новости