ПоддержатьУкраїнська

Російські бойовики на Донбасі вербують малолітніх – ЗМІ

StopCor
StopCor

StopCor

Російські бойовики на Донбасі вербують малолітніх – ЗМІ

У Мережі з’явився відеодоказ того, що російські бойовики на Донбасі вербують малолітніх. Жертвою найманців Кремля став 7-річний Микита, який зізнався, що його вчать вбивати українців.

Новину передає "Преса України".

Журналіст Олександр Тверський оприлюднив на своїй сторінці у соцмережі відео, яке викликало гнівну реакцію в інтернет-спільноти. На ньому 7-річний хлопець Микита у камуфляжній формі та блакитним беретом розповідає, як допомагає російським найманцям з "ДНР" вбивати українців.

"7-річний Микита "ДНР", але це вже не дитина. Це потенційний вбивця. Людська одиниця. Функція. Послухайте те пекло, який вклав "русскій мір" в його голову. Чи є у хлопчика майбутнє? Великі сумніви", – підписав ролик журналіст.

Так, завербований бойовиками хлопець розповів, що допомагає "побратимам" у перестрілках. Останній також навчають його, у кого та коли стріляти.

"Я допомагаю в перестрілках. Якщо українець не вибіг, ми беремо на порошу і по ньому "бум". І все. Йому п**дець", – заявив малолітній.

У Мережі побачене активно коментують. Зокрема, інтернет-спільнота зазначила, що дитині зламали психіку.

"Але ж діти завжди говорять по простому, те, що чули від дорослих, вловлюючи суть ... І суть війни для ДНРівців лише в тому, щоб "вбивати українців", як він і каже ... Тобто для них ідея не в захисті землі, не в політиці чи якихось високих матеріях, а просто "не українці" (не уточнюю) дуже хочуть вбити побільше "українців", – з’явилось у коментарях.

Увага! Відео містить ненормативну лексику!

Другие новости