ПоддержатьУкраїнська

На Прикарпатті майор поліції відповість за хабарництво у суді

StopCor
StopCor

StopCor

На Прикарпатті майор поліції відповість за хабарництво у суді

Майор поліції вимагав 700 дол. США за "вирішення питання" про непритягнення мешканця Івано-Франківської області до кримінальної відповідальності, повідомляють у департаменті внутрішньої безпеки Національної поліції України.

Так, правоохоронці зафіксували факт вимагання та отримання неправомірної вигоди у сумі 700 дол. США майором поліції, який є працівником одного із відділень поліції ГУ НП в Івано-Франківській області. Посадовець вимагав від місцевого жителя неправомірну вигоду за уникнення тим кримінальної відповідальності.

Зібрані матеріали працівники УВБ Івано-Франківщини направили до органів прокуратури. За цим фактом розпочато кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

Сьогодні, 27 травня, працівники УВБ в Івано-Франківській області Департаменту внутрішньої безпеки Нацполіції України затримали поліцейського спільно з представниками УСБУ та військової прокуратури Західного регіону України.

Другие новости