ПоддержатьУкраїнська

На пунктах пропуску по лінії розмежування побільшало пільгових шахраїв

StopCor
StopCor

StopCor

На пунктах пропуску по лінії розмежування побільшало пільгових шахраїв

На пунктах пропуску по лінії розмежування черги більшають з кожним днем. Знову з'явилися ті, хто ночує та пільгові шахраї.

Про це повідомляє група Донбасс SOS.

На КПВВ "Зайцеве" у напрямку Бахмута черга близько 1 км. У напрямку Горлівки - близько півтора кілометри, рух є. Піших багато. Знову люди лишались ночувати в обох напрямках.

"На 6 годину черга на Горлівку близько 1,5 км, бариги працюють, "нічників" було до позначки "500", при чому від позначки "400" практично третина машин стоїть "ялинкою" або поперек колони, що подовжує загальну чергу", - повідомляють дописувачі.

На КПВВ "Мар'їнка" в напрямку Курахового - черга близько 1 км. Рух зупинився. Піша - близько 100 осіб. У напрямку Донецька черга більше кілометра, але рух є. В обох напрямках тут також лишались "нічники".

"В напрямку Курахового пропускають на годину по 10 машин. Багато псевдопільговиків. З 5:00 проїхав 300 метрів", - повідомляють у групі.

"О 5:15 під'їхав на Мар'їнку. Черга вже була чималенька - метрів 300-400 до перехрестя з броньовиком. Розвернувся на Новотроїцьке - о 10:30 був у Донецьку. Нова зміна на Мар'їнці (кажуть, з Гнутового) взагалі не працює. Вчора, кажуть, залишилося дуже багато тих, що ночують. Сьогодні, напевно, теж буде чимало", - дописують у групі.

На КПВВ "Новотроїцьке" в обидва напрямки черги не значні, пропускають швидко. Піша черга в бік Донецька налічує близько 100 осіб. На "Перлині" в бік Маріуполя стоять близько 250 авто. приблизно стільки ж піших. За Оленівським постом у напрямку Маріуполя стоять близько 70 авто, рух є. В напрямку Донецька черги чекає не значна кількість автомобілів.

На КПВВ "Гнутове" з ранку був наплив транспорту в бік Маріуполя. Близько 100 транспортних засобів чекало своєї черги. У бік Донецька черг не спостерігається. Піші черги з обох сторін не значні.

Другие новости