ПоддержатьУкраїнська

На Сумщині чоловік побив поліцейського за те, що його авто зупинили

StopCor
StopCor

StopCor

На Сумщині чоловік побив поліцейського за те, що його авто зупинили

Під час зупинки авто для перевірки - чоловік з лайкою та кулаками накинувся на поліцейського. А коли останні спробували надягти на того кайданки, спричинив одному з них тілесні ушкодження.

Працівники патрульної поліції, що несли службу по забезпеченню правопорядку на вулицях міста, звернули увагу на легковик Хюндай, що рухався по вулиці Харківська. Машина мала характерні пошкодженнями бампера та рухався на спущених шинах. Вони подали  водію знак зупинитися, і під час спілкування з чоловіком зрозуміли, що той перебуває у стані алкогольного сп’яніння.

Йому запропонували пройти відповідне медичне дослідження і запросили до салону службового авто.

Вже під час руху чоловік, що знаходився на задньому пасажирському сидінні, став відчиняти дверцята, тож водій-поліцейській змушений  був терміново гальмувати, а його напарник – утримувати громадянина до повної зупинки автомобіля. Чоловік з лайкою та кулаками накинувся на поліцейського. А коли останні спробували надягти на того кайданки, спричинив одному з них тілесні ушкодження.

Й тим не менш, громадянина затримали та доправили до приміщення Сумського відділу поліції. Слідчі вже оголосили йому підозру, судом йому обрано запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання - повідомляє "Магнолія ТВ"

Другие новости