ПоддержатьУкраїнська

На Сумщині вилучили нелегального пального на 5 мільйонів гривень

StopCor
StopCor

StopCor

На Сумщині вилучили нелегального пального на 5 мільйонів гривень

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС в Сумській області викрили посадових осіб компанії, які незаконно продавали компоненти пального. Про це повідомили в прес-службі ДФС, передає УНН.

"В рамках проведення операції "Акциз-2017" і розслідування кримінального провадження за ч.3 ст.212 КК України встановлено, що посадові особи компанії, яка займається виробництвом органічних хімічних речовин, використовуючи потужності колишнього спиртзаводу, виготовляли та продавали складову бензину - етанол, без сплати акцизного податку. При цьому постачальником сировини для зазначеного виробництва була фіктивна компанія.

Крім того, зловмисники продавали етанол компаніям, на яких проводилася заміна номенклатури товару," – сказано в повідомленні.

В результаті обшуку, проведеного в офісних, виробничих і складських приміщеннях заводу, було вилучити 238 тонн пального, вартістю майже 4,8 млн грн, бухгалтерську документацію і чорнові записи.

Нагадаємо, як нещодавно підпільне виготовлення бензину правоохоронці викрили в Харківській області, а Черкаської – на роботі без документів "зловили" декілька АЗС.

За оцінками експертів, не менше 20% палива в Україні – контрафакт. При цьому, з кінця 2015 року боротьба з виробництвом і розповсюдженням контрафактного палива в Україні фактично не ведеться.

Для того, щоб не стати жертвою паленого пального, фахівці радять водіям не ризикувати та не заправлятися на маловідомих АЗС.

Другие новости