ПоддержатьУкраїнська

На Вінниччині люди виступають проти формування тергромад: перекрита міжнародна траса

StopCor
StopCor

StopCor

На Вінниччині люди виступають проти формування тергромад: перекрита міжнародна траса

Мешканці Гайсинського району, що у Вінницькій області, на знак протесту проти перспективного плану формування територій громад перекрили міжнародну трасу М-12.

"Сьогодні близько 10.00 мешканці трьох сіл Гайсинського району перекрили рух транспорту міжнародною трасою М-12 у селі Михайлівка. Вони безперервно рухаються пішохідним переходом, не даючи можливості проїзду транспортним засобам. На місці працюють співробітники поліції, порушень громадського порядку наразі не зафіксовано", - повідомили у відділі комунікації ГУ НП Вінницької області, передає "Укрінформ".

У відділі комунікації зазначають, що участь в перекритті дороги беруть близько 80 осіб, мешканці сіл Гранів, Михайлівка та Семирічка Гайсинського району. В такий спосіб вони протестують проти передбаченого перспективним планом формування територій громад приєднання своїх сіл до Краснопільської ОТГ. Натомість, пропонують створити ОТГ із центром у Гранові.

Мешканці цих сіл висловлюють свою незгоду із приєднанням зазначених сіл до Краснопільської ОТГ не вперше. Раніше вони влаштовували акції протесту під стінами Вінницької ОДА та Офісу Президента у Києві.

Наразі акція протесту проходить мирно, порушень громадського порядку не зафіксовано.

Другие новости