ПоддержатьУкраїнська

На Вінниччині у заробітчан вимагали неіснуючі борги

StopCor
StopCor

StopCor

На Вінниччині у заробітчан вимагали неіснуючі борги

Організоване злочинне угруповання, члени якого вимагали з людей неіснуючі борги, ліквідувала на Вінниччині Служба безпеки України.

Про це повідомили у прес-службі СБ України.

Бандити вишукували серед вінничан, які, наприклад, щойно повернулись із-за кордонних заробітків, налагоджували з ними довірчі стосунки, а потім штучно створювали конфліктні ситуації, через які фактично "видурювали" всі зароблені гроші. Жертв залякували побиттям, катуваннями і погрозами розправи над родинами.

Рекетири мали чіткий розподіл функцій у банді, постійно підтримували себе у спортивній формі, володіли вогнепальною та холодною зброєю, мали стійкі контакти з представниками кримінального середовища з інших областей України. Оперативники спецслужби затримали зловмисників під час одержання трьох тисяч доларів США з чергової жертви.

Спецоперація була проведена одночасно за кількома адресами у Вінниці та області. Під час обшуку правоохоронці вилучили у бандитів травматичні пістолети, холодну зброю, гранати, боргові розписки та технічні паспорти на автотранспорт потерпілих. Слідчі СБУ повідомили двом затриманим про підозру за ч. 2 ст. 28 (вчинення злочину групою осіб за попередньою змовою), ч. 2 ст. 189 (вимагання шляхом погроз вбивством та насиллям) та ч. 1 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю). Вони утримуються під вартою.

Очікується повідомлення про підозру іншим членам групи. Триває слідство.

Другие новости