ПоддержатьУкраїнська

На Закарпатті прикордонники за хабарі допомагали іноземцям фіктивно перетинати держкордон

StopCor
StopCor

StopCor

На Закарпатті прикордонники за хабарі допомагали іноземцям фіктивно перетинати держкордон

Військовослужбовців Мукачівського прикордонного загону, які за гроші вносили недостовірні відомості про перетин державного кордону іноземцями, викрила Служба безпеки України спільно з військовою прокуратурою.

Про це повідомили у прес-службі СБ України.

Прикордонники мали доступ до бази даних контролю виїзду/в'їзду в Україну та за окрему плату надавали незаконні "послуги" іноземним громадянам, які не хотіли особисто перетинати державний кордон для продовження терміну легального перебування в нашій державі. Зловмисники отримували паспорти від клієнтів однією з кур'єрських служб доставки з різних регіонів України та вносили до бази даних фіктивні відомості про нібито перетин іноземцями державного кордону.

Правоохоронці затримали хабарників на робочому місці після внесення недостовірних відомостей про виїзд та в'їзд в Україну громадянина однієї з країн Європи. Під час обшуків у затриманих оперативники СБУ вилучили іноземний паспорт та понад 11 тисяч гривень. Відкрито кримінальне провадження за ч. 1 та ч. 3 статті 368 Кримінального кодексу України. Одному з фігурантів уже оголошено про підозру. Досудове розслідування триває.

Другие новости