ПоддержатьУкраїнська

На Запоріжжі ревізор-інспектор "заробляв" на перевірках курортів

StopCor
StopCor

StopCor

На Запоріжжі ревізор-інспектор 'заробляв' на перевірках курортів

Ревізор-інспектор, що "заробляв" на перевірках запорізьких курортів, наразі переховується.

На Запоріжжі вирішується питання про оголошення у розшук та заочне осудження головного державного ревізора-інспектора відділу фактичних перевірок, контролю за готівковими операціями управління аудиту ГУ ДФС в Запорізькій області. Податківця підозрюють у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст.368 КК України - прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою. Про це повідомили у прес-службі прокуратури Запорізької області.

Відомо, що інспектор із колегою вимагали у приватного підприємця 15 тисяч гривень за непроведення перевірок його діяльності у літній час на території відомого запорізького курорту - Кирилівка. На початку серпня одного податківця затримали у службовому кабінеті під час отримання хабара. Його відсторонили від посади та взяли під варту, але після сплати застави у розмірі 58 тисяч гривень відпустили.

Щодо головного державного ревізора-інспектора, то він у руки органів досудового слідства не потрапив – "зробив ноги" і наразі переховується. У зв'язку з чим прокуратура вирішує питання щодо його оголошення у розшук та заочного засудження.

Загалом, цьогоріч прокуратурою Запорізької області до суду з обвинувальними актами направлено три кримінальні провадження стосовно чотирьох податківців-хабарників.

Другие новости