ПоддержатьУкраїнська

На Житомирщині агрорейдери залякують підприємців

StopCor
StopCor

StopCor

На Житомирщині агрорейдери залякують підприємців

Минулого вересня спробу рейдерської атаки зафіксовано на Житомирщині, де вночі невідомі в’їхали на поля ПСП «Троянівське» і почали буквально красти врожай. Зараз факт спроби захоплення агропідприємства розслідує Генеральна прокуратура. Правоохоронці мають встановити, хто за цим стоїть. Хоча місцеві запевняють: від початку знали, що це справа рук Дмитра Колесніка – відомої у аграрному секторі людини.

«Я точно знаю, що за цими спробами стоїть компанія «Тако», на чолі з її власником – Дмитром Колесніком. Представники його компанії роблять спроби до нас зайти», - стверджує директор ПСП «Троянівське» Руслан Коновал. Нагадаємо, пан Колеснік – колишній власник компанії «Тако» а наразі володіє фірмами «Акріс агро» та «АСТ».

Проте на нахабній спробі захоплення активів зловмисники не зупинилися і вирішили до силових методів додати цькування і залякування. Власника агрофірми Сергія Попова звинуватили у побитті адвоката фірми «Солодка і партнери», що працює з Колесніком. «Це звичайнісінький моральний тиск, щоб ми, злякавшись цього, відмовилися від законного способу відстоювання своїх інтересів щодо свого підприємства», - вважає власник ПСП «Троянівське» С. Попов.

Деталі цієї гучної справи – у новому сюжеті:

https://youtu.be/STRiAcvT4NI

Другие новости