ПоддержатьУкраїнська

На Житомирщині українська організація з боротьби з корупцією відкрила новий осередок – фото

StopCor
StopCor

StopCor

На Житомирщині українська організація з боротьби з корупцією відкрила новий осередок – фото

27 лютого у місті Овруч Житомирської області відбулось урочисте відкриття відокремленого підрозділу ГО "Стоп корупції". Про це повідомив з місця подій голова правління організації Ігор Бондарчук, який особисто вручив новим членам дружної команди сертифікати.

 Урочисте відкриття осередку організації в Овручі Фото: СтопКор

Головою Овруцького районного відокремленого підрозділу став Петро Левківський – активіст, депутат Овруцької міської ради та член кількох ініціативних груп. Він неодноразово підтримував громаду на акціях протесту.

У регіоні громадський активіст виділяє такі проблеми:

- спроби перевести Поліський природний заповідник у формат біосферного з метою організації схем із видобутку природних копалин;

- розкрадання та знищення тополь на 10 мільйонів гривень;

- перешкоди на шляху громади, яка прагне об’єднання.

 У планах команди - рейд по держустановам району Фото: СтопКор

Додамо, що головна мета регіональних активістів – це боротьба з корупцією на місцях, викриття схем і неправомірних дій чиновників, покращення умов життя мешканців та об’єднана діяльність небайдужих громадян.

Команда "Стоп корупції" зі свого боку готова навчати та розповідати активістам про механізми й інструменти роботи організації, шляхи отримання інформації, особливо від органів влади, а також ділитися досвідом роботи інших осередків і висвітлювати найрезонансніші розслідування й викриття корупціонерів.

Другие новости