ПоддержатьУкраїнська

Нарешті евакуйовують: з лайнера біля Японії забирають 25 українців

StopCor
StopCor

StopCor

Нарешті евакуйовують: з лайнера біля Японії забирають 25 українців

Влада Японії вирішила евакуювати людей похилого віку, які перебувають на карантині круїзного лайнера Diamond Princess. Про це в четвер оголосив міністр охорони здоров'я, праці і добробуту Японії Кацунобу Като. 

"Тривале перебування на судні таких пасажирів може викликати у них загострення хронічних захворювань і загрожувати їхньому здоров'ю", - наголосив глава відомства.

За його словами, рішення евакуювати людей похилого пасажирів з лайнера було прийнято раніше від терміну закінчення карантину на судні, який закінчується 19 лютого. Очікується, що евакуація громадян похилого віку з лайнера може початися 14 лютого. Водночас, за даними японського громадського телебачення, рішення буде стосуватися "всіх охочих евакуюватися літніх людей у ​​віці від 80 років".

Усього на Diamond Princess близько 3,6 тисячі осіб, серед них 25 громадян України - всі вони члени екіпажу, передає "Кореспондент".

Нагадаємо, судно вийшло з Йокогами 20 січня і повернулося 3 лютого. Оскільки серед пасажирів був громадянин Китаю, який зійшов у Гонконзі і захворів, влада Японії помістила корабель на карантин до 19 лютого.

Другие новости